LICÓWKI PORCELANOWE

LICÓWKI PORCELANOWE

Wskazuję naszym pacjentom najprostsze drogi do uśmiechu marzeń, dlatego w moim gabinecie dostępne są licówki na zęby. Umożliwiają one uzyskanie zachwycającego uśmiechu, który stanie się godną pozazdroszczenia wizytówką jego właściciela. Licówki to w rzeczywistości niewielkiej grubości płatki kompozytu czy też porcelany, skutecznie zakrywające drobne przebarwienia i korygujące nierówności oraz przerwy między zębami.

Licówki kompozytowe powstają z kilku zmieszanych ze sobą materiałów. Niewątpliwą zaletą tego typu licówek jest szybki czas wykonania oraz stosunkowo niska cena. Licówki kompozytowe są niezwykle plastyczne – można zmienić ich kolor lub kształt, co zapewnia pełną personalizację. Należy pamiętać, że używany do ich wykonania kompozyt może z czasem zmieniać kolor. Proces ten można spowolnić dzięki odpowiedniej profilaktyce stomatologicznej i fachowych zabiegom higienizacyjnym.

Licówki porcelanowe (licówki ceramiczne) gwarantują w pełni naturalny wygląd zębów, pozwalając zakryć większość defektów szkliwa. Licówki ceramiczne charakteryzują się dobrą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia, nie ulegają także korozji. Rozwiązanie tego typu wypełnienia daje całkowicie naturalny efekt – licówki są nie do odróżnienia od naturalnych zębów!

Licówki – cena zależna jest od typu licówki. Najtańszym rozwiązaniem jest założenie licówki kompozytowej, jednak to licówka ceramiczna zapewnia najwyższy poziom estetyki.

zobacz nasze usługi
Umów wizytę