CLEAR ALIGNER

CLEAR ALIGNER

  • konsultacja 100 zł
  • analiza ortodontyczna/ plan leczenia 500 zł
  • jeden etap leczenia, jeden łuk (trzy płytki) 750 zł
  • reteiner stały 380 zł
  • aparat retencyjny ruchomy 350 zł
  • aparat retencyjny ruchomy aktywny 450 zł
  • wizyta kontrolna 100 zł
  • ortodoncja inna:
  • aparat ruchomy akrylowy 750 - 950zł
  • wizyta kontrolna 100 zł

CLEAR ALIGNER

Clear Aligner to leczenie ortodontyczne przyszłości. Nakładki Clear Aligner  to rozwiązanie ortodontyczne pokochane przez pacjentów. Specjalizuję się w tej dziedzinie już od wielu lat i mam bardzo bogate doświadczenie. Leczenie ortodontyczne prowadzę przede wszystkim z wykorzystaniem alignerów i koryguję z ich pomocą nawet wady zgryzu o dużym nasileniu.

Szyna Clear Aligner to przełom w leczeniu ortodontycznym. Dzięki nim Twoje zęby staną się naprawdę proste. To przezroczyste nakładki, które nosisz w celu korekcji wad zgryzu. Są właściwie niewidoczne, bardzo wygodne i nie wywołują żadnego dyskomfortu. Nie mają elementów metalowych, ani widocznych mocowań. Prawie zapomnisz, że masz je na sobie! Poza tym, dzięki temu, że możesz zdejmować je w czasie posiłków, łatwiej utrzymasz je w czystości. Clear Aligner – opinie mówią same za siebie!

Jak przebiega leczenie Clear Aligner?

1. Konsultacja

Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia możliwość zastosowania niewidocznego aparatu na zęby Clear Aligner. Jeśli wada zgryzu kwalifikuje się do leczenia tą metodą, lekarz wykonuje wyciski diagnostyczne. Wykonane modele poddane są dokładnej analizie cyfrowej, podczas której planowany jest dokładny zakres przesunięć zębowych oraz przewidywany czas leczenia.

2. Plan leczenia

Na kolejnej wizycie lekarz przedstawia szczegółowy plan leczenia nakładkami Clear Aligner. Informuje o szacowanym czasie i kosztach leczenia. Po zaakceptowaniu planu leczenia, pierwszy komplet nakładek jest dostępny w ciągu kilku dni.

3. Leczenie

Pierwszy zestaw, czyli 3 szyny, wykorzystuje przez pierwszy miesiąc leczenia. Po tym czasie lekarz kontroluje zakres przesunięć na modelach kontrolnych oraz planuje kolejny zestaw przeźroczystych aparatów ortodontycznych.

4. Stabilizacja zębów w nowej pozycji

Okres retencji jest bardzo ważnym etapem leczenia, a jego czas zależy od rodzaju przeprowadzonego leczenia. Po okresie retencji, Pacjent zakłada szynę retencyjną na noc. Dokładne instrukcje szczegółowo wyjaśnia Pacjentowi lekarz prowadzący leczenie ortodontyczne.

Ile kosztują nakładki Clear Aligner?

Clear Aligner – cena znajduje się w moim cenniku. Zachęcam także do kontaktu telefonicznego i osobistego. Jeśli zdecydujesz się na nakładki Clear Aligner – koszt całkowity leczenia i wszystkie inne aspekty ich użytkowania omówię podczas osobistej konsultacji.

Ortodoncja w gabinecie JazzDent

Leczenie ortodontyczne to droga do pięknego uśmiechu. Polega na korekcie wad zgryzu. Obniża także ryzyko próchnicy i chorób dziąseł. Zyskasz dobry wygląd, jednak główny cel to zdrowie.

W Jazzdent leczę dorosłych i dzieci. Właśnie w przypadku najmłodszych leczenie przynosi najlepsze oraz najszybsze rezultaty, dlatego warto rozpocząć je jak najwcześniej. Pozwala także uniknąć wielu nieprzyjemności w dorosłym życiu. U najmłodszych pacjentów częstym rozwiązaniem problemów jest aparat ortodontyczny ruchomy, czyli noszony przez pewien czas w ciągu dnia i w nocy.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za aparat ortodontyczny – cena znajduje się w moim cenniku. Możesz także skontaktować się ze mną osobiście lub telefonicznie.

Jeśli zastanawiasz się, w którym mieście świadczy usługi dobry ortodonta – Gdańsk jest tym miejscem.

zobacz nasze usługi
Umów wizytę