ul. Arkońska 38, Przymorze, Gdańsk, Polska
+48 501 055 020

Gabinet do którego pacjent przychodzi bez obawy przed bólem i chętnie tu wraca z rodziną i przyjaciółmi.

Zapobieganie i leczenie próchnicy to najczęściej wykonywane zabiegi w gabinecie Jazzdent. Ponad 40 lat doświadczenia potwierdza, że właściwe leczenie i regularne wizyty kontrolne są kluczem do uniknięcia wielu problemów stomatologicznych.

Co sześć miesięcy przypominamy naszym Pacjentom o wizycie kontrolnej, na której lekarz wykonuje BADANIE JAMY USTNEJ GRATIS.

CENY WYPEŁNIEŃ ESTETYCZNYCH: 80-160 ZŁ

W Gabinecie Jazzdent dokładamy wszelkich starań, aby znieczulenie miejscowe było bezbolesne i skuteczne.
Komfort Pacjentów podczas leczenia jest dla nas bardzo ważny. Stosujemy specjalne żele oraz najskuteczniejsze środki znieczulające.

Znieczulenie ZAWSZE GRATIS.

Uzupełnienia protetyczne stałe (przez pacjenta odczuwane jak zęby własne, protezy niewyjmowane):


- korony porcelanowe na podbudowie metalowej, złotej, cyrkonowej lub korony pełnoceramiczne...
- mosty- estetyczna odbudowa kilku zębów, most opiera się na zębach własnych Pacjenta;
- wkłady koronowo-korzeniowe metalowe, szklane (indywidualnie odlane,konieczne przy odbudowie koroną bardzo zniszczonego zęba martwego);
- korony i mosty na implantach;

Uzupełnienia protetyczne ruchome (wyjmowane przez pacjenta):


- protezy akrylowe częściowe i całkowite;
- protezy szkieletowe;
- protezy mocowane na elementach precyzyjnych ( zatrzaski, zasuwy, rygle, korony teleskopowe i inne);
- protezy ruchome oparte na implantach;

Utrata zębów prowadzi do stanów chorobowych całej jamy ustnej oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Warto uzupełniać braki zębowe. Odbudowa protetyczna na implantach to jedna z najnowocześniejszych metod, która zadowoli nawet najbardziej wymagajacych pacjentów.
Odbudowy zębów na implantach obejmują:
- uzupełnienie jednego zęba;
- mosty na implantach - odbudowa kilku zębów, a nawet pełnego uzębienia;
- protezy ruchome mocowane na implantach (stabilna odbudowa wszystkich zębów);

IMPLANT Z KORONĄ już od 3200 zł

CLEAR ALIGNERS to ortodoncja w nowoczesnym, komfortowym i estetycznym wydaniu.

Masz wadę zgryzu, ale nie chcesz nosić aparatu stałego? To jest metoda dla Pacjentów takich jak Ty.

Innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby nie powodując u Pacjentów niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem. Nakładki są wyjątkowo estetyczne, bez żadnych elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są wygodne i nie powodują odczucia bólu. Można je łatwo zdejmować do jedzenia i czyszczenia więc utrzymanie higieny jest niezmiernie łatwe. Leczenie trwa zazwyczaj kilka miesięcy.

Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń +48 501 055 020

W nagłych przypadkach; dzwoń nawet w niedzielę i święta +48 501 055 020Gabinet warty polecenia

11-05-2015

Jazzdent to zdecydowanie najsympatyczniejszy ze wszystkich gabinetów, w których miałam okazje być. Dobiegająca z głośników muzyka i nucącą Stomatolog sprawiają, że całkowicie zapomina się o jakimkolwiek strachu. Pani Doktor szczegółowo informuje o wszelkich posunięciach i planie leczenia. Cechuje ją wielka życzliwość i pełen profesjonalizm. Plusem jest też sama lokalizacja, bardzo niedaleko od przystanku skm. Świetny ortodonta W Gdańsku.
Klaudia

Nic nie boli! Pani potrafi zaśpiewać do ucha !

19-06-2015

Człowiek siada na fotel zestrachany a po kilku minutach jest już wyzbyty z tego uczucia. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Ból jeśli się pojawia to minimalnie i pani doktor zawsze ostrzega, że może zaboleć. Nie wiem czy gdzieś jeszcze jest gabinet gdzie lekarz śpiewa pacjentowi do ucha i to jak! Ceny bardzo przystępne - dobry ortodonta Gdańsk.
Paweł

Bez strachu

9-02-2013

Pani Doktor poza tym, że skutecznie zajęła się moimi słabymi zębami, swoim podejściem wyleczyła mnie ze strachu przed stomatologiem!! A wszystko dzięki temu, że poza byciem 100% profesjonalistką, jest też bardzo miłą i współczującą osobą i zawsze znajdzie termin, żeby zająć się nagłym przypadkiem. Z czystym sercem mogę polecić Jazz-Dent każdemu, w szczególności tym, dla których wizyta u stomatologa do tej pory była stresującym przeżyciem!
Joanna

Wyjątkowy gabinet

10-10-2014

Obsługa o wyjątkowym charakterze. "Śpiewające" podejście do klienta, ogromna cierpliwość oraz wysoki profesjonalizm. Pani stomatolog jest świetnym diagnostą i praktykiem. Mogę gorąco polecić zarówno doraźną pomoc jak i całościowe "remonty" (jak w moim przypadku).
Anna